Strefa rekreacji w Aqua Lublin już otwarta. Woda została oczyszczona i przefiltrowana

Strefa rekreacji na Aqua Lublin
Aqua Lublin | fot. MOSiR

Po niedzielnym incydencie na Aqua Lublin część strefy rekreacji ze zjeżdżalniami, szklaną kulą oraz jacuzzi została już otwarta i oddana do użytku klientów.

Przypomnijmy, że w niedzielę podczas kąpieli jedno z dzieci przebywając w wodzie jednej z atrakcji wchodzącej w skład strefy rekreacji, nagle do niej zwymiotowało. Kiedy zauważono ten incydent od razu postanowiono o wyłączeniu z użytkowania tych obiektów.

Stale monitorujemy jakość wody, w związku z czym uznaliśmy, że w trosce o Państwa komfort niezbędne jest oczyszczenie wody w tej części strefy rekreacji. Do Państwa dyspozycji pozostaje pływalnia olimpijska 50-metrowa, wodny plac zabaw, leżanki z hydromasażem oraz basen zewnętrzny i oczywiście nasze Saunarium” – czytamy w komunikacie Aqua Lublin.

Do czasu oczyszczenia wody i ponownego udostępnienia atrakcji dla klientów MOSiR postanowił obniżyć ceny biletów o 50 proc.


Czytaj o tym więcej: Zamknięto część rekreacyjną w Aqua Lublin. Dziecko zwymiotowało do basenu


Atrakcje otwarte, koniec promocji

W środę Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował na swoim profilu facebook’owym, że w południe zamknięta w niedzielę część strefy rekreacji zostanie otwarta. Tym samym przestaje obowiązywać zniżka 50 proc., a ceny biletów wracają do regularnego cennika.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.