Strażak i dwie farmaceutki ruszyli na pomoc mężczyźnie, który zasłabł na chodniku. Zmarł w szpitalu

Akcja reanimacyjna mężczyzny, który zasłabł na ul. Narutowicza
Akcja reanimacyjna mężczyzny, który zasłabł na ul. Narutowicza | fot. czytelniczka Marzena

Mimo starań strażaka i dwóch farmaceutek nie udało się uratować starszego mężczyzny, który zasłabł w ubiegłym tygodniu na chodniku przy ul. Narutowicza w Lublinie. Mężczyzna po przewiezieniu do szpitala zmarł.

Mężczyzna zmarł w szpitalu

Wracamy do sytuacji z czwartku (27.10). Starszy mężczyzna, idąc chodnikiem ul. Narutowicza, w pobliżu skrzyżowania z ul. Głęboka, w pewnym momencie zasłabł i osunął się na chodnik. Świadkowie tego zdarzenia ruszyli z pomocą. Zawiadomione zostały służby ratunkowe.

Świadkowie pobiegli do pobliskiej apteki, w której poprosili o pomoc. Na miejsce pobiegły dwie farmaceutki, które prowadziły masaż serca. Po kilku minutach na miejsce najechał strażak Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, który przejął udzielanie pomocy do czasu przyjazdu karetki.

Po przyjeździe na miejsce zespołu ratownictwa medycznego mężczyzna został przekazany w ręce ratowników, którzy przewieźli go do szpitala. W sobotę otrzymaliśmy informację, że mimo starań lekarzy, mężczyzny nie udało się uratować i zmarł w szpitalu.

„Dziękuje bardzo Paniom z apteki, jak również Panu, który reanimował tatę w momencie mojego przybycia, a także kobiecie, która była z nami do przyjazdu karetki. Zapomniałem im podziękować. Historia jednak nie zakończyła się pozytywnie, tata zmarł po przewiezieniu do szpitala około godziny 10. To zdarzenie pokazuje, jak życie jest ulotne. Dziękuje wszystkim za pomoc i za to, że nie przeszli obojętnie wobec zaistniałej sytuacji” – pisze syn mężczyzny.

Zobacz także: Starszy mężczyzna zasłabł na ulicy. Reanimację prowadziły farmaceutki z pobliskiej apteki

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.