Ważny temat? Prześlij newsa!

Strażacy znów interweniowali na Czechowie. Wszystko przez alarm pożarowy w biurowcu Chodźki Office

Spotted Lublin

Strażacy z Lublina zostali wezwani w poniedziałek do biurowca Chodźki Office przy ul. Chodźki. W budynku uruchomił się alarm przeciwpożarowy. Alarm pożarowy w biurowcu Chodźki Office Do zdarzenia doszło w poniedziałek (22.07) kilka minut przed godz. 14:00 przy ul. Chodźki w Lublinie. Stanowisko kierowania Państwowej Straży Pożarnej odebrało zgłoszenie z systemu sygnalizacji pożaru o pożarze […]

Interwencja straży pożarnej w biurowcu przy ul. Chodźki 10a

Interwencja straży pożarnej w biurowcu przy ul. Chodźki 10a | fot. DW

Strażacy z Lublina zostali wezwani w poniedziałek do biurowca Chodźki Office przy ul. Chodźki. W budynku uruchomił się alarm przeciwpożarowy.

Alarm pożarowy w biurowcu Chodźki Office

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (22.07) kilka minut przed godz. 14:00 przy ul. Chodźki w Lublinie. Stanowisko kierowania Państwowej Straży Pożarnej odebrało zgłoszenie z systemu sygnalizacji pożaru o pożarze w biurowcu Chodźki Office. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, gotowe do akcji.

Po dotarciu na miejsce strażaków okazało się, że w budynku nie ma żadnego pożaru. Zgłoszenie zostało zakwalifikowane jako alarm fałszywy. Pracownicy ochrony obiektu nie zdecydowali się przeprowadzić ewakuacji. Strażacy po kilku minutach zakończyli swoje działania i wrócili do koszar.

Przypomnijmy, że to nie była jedyna interwencja strażaków w tym budynku w ostatnim czasie. Na początku lipca w biurowcu również uruchomił się alarm pożarowy. W tamtym przypadku przeprowadzono ewakuację pracowników i klientów, a na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej.

>> Więcej o tej intwerwencji przeczytasz tu: Ewakuacja kilkuset osób z biurowca w Lublinie. W budynku włączył się alarm pożarowy. Interweniowali strażacy

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check