Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania. W środku natrafili na zwłoki kobiety

Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania. W środku natrafili na zwłoki kobiety
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci i strażacy musieli siłą wejść do jednego z mieszkań przy ul. Wieleńskiej w Lublinie. Bliscy starszej kobiety nie mogli się od rana z nią skontaktować.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godz. 19 w jednym z bloków przy ul. Wileńskiej w Lublinie. Policjanci otrzymali informację, że jeden z członków rodziny nie może się skontaktować z samotnie mieszkającą tam 74-latką.

Bliscy nie mogli się dostać do środka mieszkania, ponieważ drzwi i okna były pozamykane, a w środku nikt nie odpowiadał. Jak się dowiedzieliśmy, jeszcze dzień wcześniej rodzina miała kontakt z kobietą, więc bardzo się zaniepokoili nagłym zerwaniem kontaktu.

Na miejscu pojawili się policjanci. Na miejsce wezwano również zespół ratownictwa medycznego oraz strażaków, którzy wyważyli drzwi do mieszkania. W środku mieszkania znaleziono 74-latkę, która nie dawała oznak życia. Lekarz potwierdził, że nie żyje. Przyczyną śmierci kobiety był zgon z przyczyn naturalnych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.