Strażacy wyłowili zwłoki kobiety z Wisły. Policjanci ustalili jej tożsamość

Zwłoki kobiety wyłowione z Wisły w okolicy m. Jakubowice | fot. KPP Kraśnik
Zwłoki kobiety wyłowione z Wisły w okolicy m. Jakubowice | fot. KPP Kraśnik

Zwłoki kobiety wyłowiono w piątek z Wisły na wysokości miejscowości Jakubowice. Dryfujące ciało zauważyła przypadkowa osoba będąca w okolicy. Policjanci ustalili jej tożsamość.

Zwłoki kobiety w Wiśle

W piątek w godzinach popołudniowych dyżurny kraśnickiej jednostki otrzymał informację od przypadkowej osoby będącej w okolicy rzeki Wisły, że na jej powierzchni dryfują zwłoki ludzkie. Na miejsce pojechali policjanci, strażacy oraz prokurator.

Strażacy wyłowili ciało kobiety na wysokości miejscowości Jakubowice. Śledczy pod nadzorem prokuratora oraz lekarza biegłego medycyny sądowej przeprowadzili oględziny zwłok. Początkowo nie można było ustalić personaliów kobiety.

W toku podjętych czynności przez kraśnickich policjantów okazało się, że są to zwłoki 60-letniej mieszkanki gminy Annopol, która wyszła w czwartek z domu i do niego już nie powróciła. Zaniepokojona nieobecnością i brakiem kontaktu rodzina zgłosiła się w piątek na komisariat w Annopolu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń prawdopodobnie doszło do utonięcia kobiety i na chwilę obecną nic nie wskazuje na udział osób trzecich, jednak dopiero sekcja zwłok i dokładna analiza zebranego materiału dowodowego pozwoli śledczym ustalić szczegóły tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.