Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze śmietnika, palił się samochód. Przy aucie leżał mężczyzna

Pożar samochodu przy ul. Fantastycznej w Lublinie
Pożar samochodu przy ul. Fantastycznej w Lublinie | fot. czytelnik Darek

Zgłoszenie dotyczące płonącego śmietnika okazało się tak naprawdę pożarem samochodu osobowego. W wyniku pożaru doszczętnemu spaleniu uległ samochód marki Renault. Płonące auto uszkodziło pojazdy zaparkowane obok.

Pożar samochodu przy ul. Fantastycznej

Do pożaru doszło we wtorek (26.07) o godz. 10.55 na parkingu przy ul. Fantastycznej w Lublinie. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze śmietnika. Na miejscu interweniował jeden zastęp straży pożarnej. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że ogniem nie jest objęty śmietnik, a samochód marki Renault.

Strażacy podali jeden prąd wody na płonące auto i dwa w obronie pojazdów stojących obok. Jeszcze przed przyjazdem strażaków świadkowie zareagowali i odciągnęli od płonącego samochodu mężczyznę, który leżał w jego pobliżu. Prawdopodobnie to on zaprószył ogień, ale wyjaśnianiem dokładnych okoliczności pożaru zajmą się policjanci.

W wyniku pożaru doszczętnie spłonął samochód marki Renault, a zaparkowane obok audi i toyota uległy delikatnemu uszkodzeniu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.