Straż Graniczna: Odzyskano Porsche Cayenne o wartości 250 tys. zł.

12 107397
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Funkcjonariusze z Straży Granicznej z Placówki w Sławatyczach, odzyskali kolejne już w tym miesiącu Porsche Cayenne o wartości 250 tys. zł.

 

W środę na terenie drogowego przejścia granicznego w Sławatyczach – na kierunku wyjazdowym z Polski, zatrzymano pochodzący z przestępstwa, samochód marki Porsche Cayenne (rok prod. 2014) o szacunkowej wartości 250 tys. zł.

 

Pojazdem podróżował 39 – letni obywatel Białorusi. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ustalili, iż samochód jest poszukiwany jako utracony na terytorium Rosji.

 

Jest to już kolejne w tym miesiącu Porsche Cayenne, odzyskane przez funkcjonariuszy NOSG z Placówki w Sławatyczach. Ten sam model auta odzyskano podczas kontroli na terenie drogowego przejścia granicznego w Sławatyczach w dniu 1 lutego. Samochodem, utraconym również na terytorium Rosji, podróżował wówczas 55 – letni obywatel Bialorusi.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.