Stokrotka piwo 12+12 gratis w sobotę 29.04. Lista piw objętych promocją

Stokrotka promocja na piwo 12+12 w sobotę 29.04
Stokrotka promocja na piwo 12+12 w sobotę 29.04 | fot. Dominik Wąsik

Stokrotka z okazji zbliżającej się majówki przygotowała dla klientów specjalną promocję „Piwo i Grill – zgrany duet”. W sobotę 29.04 wszystkie piwa w butelce będzie można kupić w promocji 12+12 gratis.

Stokrotka piwo 12+12 promocja

Promocja na piwo Stokrotki jest odpowiedzią na ofertę Biedronki 12+12 gratis. W przypadku Stokrotki ta nie ograniczyła się do wybranych marek, a do całego swojego asortymentu dostępnego w butelkach. Biedronka swoją promocją na piwo 12+12 gratis objęła tylko wybrane piwa: Carlsberg, Desperados, Heineken, Karmi, Lech, Łomża, Pilsner Urquell, Somersby, Zetecky i Żywiec.

Więcej: Biedronka piwo 12+12 gratis na majówkę 2023. Lista piw objętych promocją

Oferta „Piwo i Grill – zgrany duet” dostępna jest tylko w sobotę 29 kwietnia 2023 r. (29.04). Promocją 12+12 gratis objęte są wszystkie piwa w butelce dostępne w sklepach Stokrotka Optima. Oferta nie dotyczy piwa 0% i w puszce PET. Cena produktów objętych promocją nie zawiera kaucji za butelki. Kaucja wynosi 1 zł za butelkę.

Łączny limit piw w promocji na jeden paragon wynosi 24 sztuki, w tym 12 za darmo. Piwa w promocji 12+12 można mieszać dowolnie, zatem nie trzeba kupować 24 takich samych butelek. Przy zakupie 24 pojedynczych butelek (w ramach jednej transakcji) – rabat w wysokości 12 najtańszych butelek. Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie promocyjne butelki.

Wśród piw objętych promocją 12+12 gratis możemy znaleźć piwa takich marek jak: Heineken, Staropramen, Kasztelan, Namysłów, Warka, Perła, Garage, Somersby, Captain Black, Pinta, Hulaj Dusza, Harnaś, Lech. Należy pamiętać, że piwny asortyment może różnić się w zależności od sklepu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.