Stokrotka na al. Warszawskiej zamknięta na czas remontu [zdjęcia]

IMG 20161209 123657 e1481530341478
cof

Trwa remont sklepu stokrotka na al. Warszawskiej. Po pożarze do jakiego doszło sklep nie nadawał się do użytku.

Do pożaru doszło 3 grudnia, kiedy to kilka minut przed godziną 7. zaczął wydobywać się ogień z okolic magazynu sklepu.

Przyczyną pożaru nie są znane. Ogień pojawił się na paletach, które były składowane prze sklepie. Ogień z drewnianych palet szybko przeniósł się na elewację budynku.

– Ze względu na zniszczenia wywołane pożarem jesteśmy zmuszeni zamknąć nasz sklep na czas remontu – informuje Urszula Skałecka, rzecznik sieci sklepów Stokrotka.

Wszystkie towary świeże zostały zutylizowane. Pozostałe towary są inwentaryzowane. Po zakończeniu procesu inwentaryzacji towary zostaną przekazane do dyspozycji ubezpieczyciela.

– Straty są szacowane przez nasze działy operacyjne i ubezpieczyciela – dodaje Skałecka.

Drogeria Rossmann również została zamknięta na czas remontu. Ponowne otwarcie sklepu nastąpi najprawdopodobniej w drugiej połowie stycznia 2017 roku.

Zdjęcia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.