Stokrotka będzie miała nowego sąsiada. Miejsce po restauracji zajmie zielona konkurencja

Żabka zajmie lokal po restauracji Vanilla Cafe przy deptaku
Żabka zajmie lokal po restauracji Vanilla Cafe przy deptaku | fot. Dominik Wąsik

Rynek nieruchomości nie lubi próżni, a tym bardziej w tak atrakcyjnej lokalizacji, jak centrum Lublina. Lokal po restauracji Vanilla Cafe zajmie sklep pod szyldem sieci z zielonym płazem w logo.

Żabka obok Stokrotki

Na początku tego roku informowaliśmy o zamknięciu restauracji Vanilla Cafe, która w lokalu przy ul. Krakowskie Przedmieście 12 działała nieprzerwanie od 2002 r. Dziś już wiemy, że lokal po restauracji zajmie sklep pod szyldem sieci Żabka.

Więcej: Ciężkie czasy dla restauratorów. Coraz więcej lokali gastronomicznych znika z mapy Lublina

Do Urzędu Miasta Lublin na początku marca wpłynął wniosek o wydanie pozwolenia na przebudowę lokalu usługowo-handlowego, którego wnioskodawcą jest spółka Żabka Polska. Inwestor po uzyskaniu pozwolenia na budowę przystąpi do prac remontowych, a następnie otworzy tu sklep.

Żabka będzie bezpośrednio sąsiadować ze sklepem Stokrotka Express, który otworzył się po dawnej placówce banku ING, kamienicę obok. Będzie to już piąty sklep Żabka w bliskim sąsiedztwie deptaka. Pozostałe są dostępne pod adresami:

  • Krakowskie Przedmieście 36
  • Bernardyńska 8
  • Królewska 4
  • Lubartowska 5
Kolejna Żabka otworzy się przy deptaku
Kolejna Żabka otworzy się przy deptaku | fot. Dominik Wąsik

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Bez sensu. A wctychvzabkach nie ma normalnego jedzenia i wszystko drogie.

  2. Pandemonium, już więcej tego tałatajstwa nie mogą wepchać? Kiedyś były tu szacowne cukiernie i miejsca prestiżowe, teraz plebejskie sklepy spod szyldu zielonego płaza. Smutno.

  3. Świetnie zamiast do restauracji czy kawiarni na deptaku ,będziemy chodzić na hoddoga do żabki, super dzięki nasz nierząd.

  4. Żenujące wręcz…pamietam jak przyzwoite butiki dostawaly wypowiedzenia najmu lokali, bo miala byc to ulica banków i restauracji. Teraz będzie to ulica spozywczakow z wątpliwym zaopatrzeniem i cenami z kosmosu. Urzedzie Miasta Lublin opamietaj się…

  5. Inspirator zezwoli na kolejny sklepik. Taki to jego plebejski styl.