Staw Noakowski: Ciągnik przygniótł rolnika. Mężczyzna nie żyje

68 113951

Do tragicznego wypadku z udziałem traktorzysty doszło w poniedziałek w Stawie Noakowskim (gm. Nielisz). Nie żyje 31-letni mężczyzna, który został przygnieciony przez traktor.

 

Dyżurny zamojskiej policji otrzymał informację, że na polu w miejscowości Staw Noakowski (gm. Nielisz) mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Przybyli na miejsce mundurowi wspólnie ze strażakami oraz załogą karetki pogotowia natychmiast przystąpili do uwolnienia mężczyzny spod ciągnika. Przystąpiono również do reanimacji. Jednak nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny.

 

– Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 31-letni mieszkaniec gminy Nielisz wykonując prace polowe ciągnikiem rolniczym z doczepionymi dwoma wozami, zjeżdżając ze wzniesienia, wpadł w poślizg. Ciągnik przewrócił się, a on sam został przygnieciony – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej policji.

 

Razem z 31-latkiem jechał również 57-letni mężczyzna. Jemu udało się w porę zeskoczyć z pojazdu, nie odniósł żadnych obrażeń.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.