Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek w Stasinowie. W wyniku zdarzenia dwóch 18-latków nie żyje, a dwie pozostałe osoby podróżujące nissanem trafiły do szpitala.
Wypadek w Stasinowie – 04.07.2024
Do wypadku doszło w czwartek (04.07) rano w miejscowości Stasinów (powiat radzyński). Tam samochód osobowy marki Nissan dachował na przydrożnym polu. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, straż pożarna i policja.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Nissanem Qashqai na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do dachowania pojazdu. W pojeździe podróżowały 4 osoby: 3 mężczyzn w wieku 18 lat i 17-letnia kobieta.
W wyniku poniesionych obrażeń, dwóch 18 latków poniosło śmierć na miejscu. Prawdopodobnie jest to kierujący i pasażer. 17-latka została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala trafił też 18-latek.
Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.
ZDJĘCIA



Ważny temat? Prześlij newsa!
Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.
Bądź na bieżąco z Lublinem!
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!
Dodaj opinię