Startuje sezon letni w Parku Avia. Otwarcie basenów zewnętrznych 1 czerwca. Za bilety zapłacimy więcej

Baseny zewnętrzne w Parku Avia w Świdniku
Baseny zewnętrzne w Parku Avia w Świdniku | fot. Park Avia Świdnik

1 czerwca w Dzień Dziecka Park Avia w Świdniku otworzy swoje baseny zewnętrzne dla klientów. Za bilety zapłacimy więcej.

Start sezonu letniego w Parku Avia

W ten weekend startuje sezon letni na basenach zewnętrznych w Parku Avia Świdniku. Baseny zewnętrzne będą otwarte od 1 czerwca na Dzień Dziecka i będą czynne codziennie, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 9:00-20:00.

Do dyspozycji gości są: basen rekreacyjny ze zjeżdżalniami, masażerami, siatką wspinaczkową, basen pływacki oraz brodzik dla dzieci z wodnym placem zabaw. W części parkowej znajduje się tężnia solankowa, ścianka boulderingowa czy park linowy (park linowy będzie czynny w czerwcu w weekendy a od wakacji codziennie).

W Dzień Dziecka planowane są dodatkowe atrakcje dla najmłodszych np. dmuchane zjeżdżalnie i place zabaw, animacje z nagrodami, park linowy – to wszystko będzie dostępne bezpłatnie.

Podwyżka cen biletów

W tym sezonie klienci Parku Avia muszą sięgnąć głębiej do kieszeni. Poniżej przedstawiamy aktualne ceny biletów na baseny.

Ceny biletów na baseny zewnętrzne:

  • całodniowy: 35 zł (N), 25 zł (U)
  • po godz. 16:00: 25 zł (N), 20 zł (U)
  • dzieci do lat 3: bezpłatnie

Ceny biletów OPEN, czyli całodziennych biletów na wszystkie 3 strefy (baseny wewnętrzne, saunarium i baseny zewnętrzne):

  • normalny: 90 zł
  • ulgowy: 70 zł

Wynajem:

  • leżaka: 10 zł
  • loży: 50 zł

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.