Startują Juwenalia 2024! Przed nami 2 dni koncertów na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej. Nie ma już biletów

Publiczność na Juwenaliach Politechniki Lubelskiej
Publiczność na Juwenaliach Politechniki Lubelskiej | fot. Dominik Wąsik

Topowe nazwiska polskiej sceny muzycznej – już dziś pierwsze koncerty Juwenaliów Politechniki Lubelskiej. Przez najbliższe 2 dni Lublin rozkołysze najlepsza muzyka. Dla tych, którzy chcieli wybrać się na Juwenalia, mamy złe informacje. Wszystkie bilety się wyprzedały.

W Lublinie rozpoczynają się dziś Juwenalia

Koncertową część Juwenaliów, 10 maja, otworzy występ zespołu Błąd Średniokwadratowy. Następnie Polska Wersja zaczaruje nas swoimi energetycznymi brzmieniami hip-hopu, a po nich scenę przejmie Kwiat Jabłoni – rodzeństwo Kasia i Jacek Sienkiewicz. Wystąpi też grupa Łydka Grubasa, która porwie lubelskich studentów do wspólnej zabawy. Jako kolejny wystąpi Szpaku, a tuż po nim White 2115.

Otwarcie bramek planowane jest na godzinę 16:00. Start koncertów od godz. 18:00.

Szczegóły: Od piątku Juwenalia Politechniki Lubelskiej 2024. Znamy godzinową rozpiskę koncertów

Sprawdź, jak wygląda organizacja ruchu na terenie Politechniki Lubelskiej. Przypominamy, że innym wejściem na teren imprezy wchodzą posiadacze karnetów, a innym posiadane biletów. Szczegóły tu: Juwenalia w Lublinie. Jak wejść na teren imprezy? MAPA

Bilety wyprzedane

Organizatorzy Juwenaliów przekazali informacje, że wyprzedała się cała pula przewidzianych biletów, a sprzedaż stacjonarna nie będzie prowadzona. Oznacza to, że bilety na Juwenalia można kupić tylko z drugiej ręki, lecz należy zachować ostrożność, bo jest wielu amatorów, którzy ten sam bilet w formie elektronicznej sprzedają kilku osobom.

„Osoby, którym nie udało się kupić biletów, przestrzegamy przed próbami oszustwa. Nie ma już możliwości sprawdzonego i bezpiecznego zakupu biletów. Platforma eBilet była jedynym miejscem autoryzowanego zakupu biletów na Juwenalia Politechniki Lubelskiej 2024. Nie będzie możliwości zakupu biletu na bramkach” – informują organizatorzy Juwenaliów.

Przypominamy, że karnety dwudniowe trzeba koniecznie wymienić na opaski w punkcie wymiany. Przy wejściu na teren Juwenaliów nie będzie takiej możliwości. Opaska obowiązuje przez dwa dni koncertów i nie należy jej ściągać.

Bilet jednodniowy uprawnia do jednorazowego wejścia na teren Juwenaliów w określony dzień, widoczny na bilecie. Nie ma konieczności drukowania biletu, wystarczy pokazać go na urządzeniu mobilnym. Organizatorzy zalecają jednak pobrać wcześniej bilet, ponieważ podczas wydarzenia mogą wystąpić problemy z zasięgiem spowodowane obciążeniem sieci.

Posiadacze biletów ulgowych podczas kontroli muszą okazać dokument potwierdzający prawo do ulgi.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.