Start Lublin bez sukcesu w pierwszym sparingu przed sezonem

koszykarze

W swoim pierwszym sparingu przygotowującym do sezonu 2024/25, koszykarze Polskiego Cukru Startu Lublin ulegli Dzikom Warszawa wynikiem 68:76. Pomimo wyrównanej walki, czerwono-czarni nie zdołali odnieść zwycięstwa w tym wyjazdowym spotkaniu.

Pierwszy sprawdzian pod wodzą trenera Wojciecha Kamińskiego

Podczas spotkania zabrakło Jakuba Karolaka, który z powodu drobnego urazu musiał opuścić mecz. Mimo to, Start Lublin podjął walkę z Dzikami Warszawa, pokazując momenty dobrej gry, szczególnie w pierwszej połowie meczu.

Przebieg meczu: mocny start, słabsza końcówka

Mecz rozpoczął się od wyrównanej walki, a pierwsza połowa zakończyła się minimalną przewagą dla Startu Lublin. Niestety, w drugiej połowie, zwłaszcza w ostatniej kwarcie, to Dziki Warszawa przejęły inicjatywę, kończąc spotkanie z wynikiem 76:68 na swoją korzyść.

Co dalej dla Startu Lublin?

Kolejne sparingi czekają „Startowców” już w tym tygodniu, kiedy to zmierzą się z drużynami z Torunia i Włocławka. Te spotkania będą kolejnymi okazjami do sprawdzenia formy i zgrywania zespołu przed nadchodzącym sezonem.

Jak oceniasz szanse Startu Lublin w nadchodzącym sezonie? Podziel się swoją opinią w komentarzach i nie zapomnij udostępnić artykułu znajomym!