Starszy mężczyzna odłączył się od rodziny podczas zakupów w galerii handlowej. Kto widział 83-latka?

napis policja na radiowozie
Policja | fot. Dominik Wąsik

Do niepokojącego zaginięcia 83-latka doszło w środę. Starszy mężczyzna był na zakupach z rodziną w galerii handlowej. To wtedy miał się oddalić i zniknąć. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Sytuacja była bardzo poważna, ponieważ zaginiony wymaga stałej opieki.

Oddalił się od rodziny w trakcie zakupów

Z ustaleń policjantów wynika, że 83-letni mieszkaniec Lublina w środę (11.10) podczas pobytu w centrum handlowym przy ul. Zana w Lublinie około godz. 11 oddalił się od rodziny i poszedł w nieznanym kierunku. Pomimo podjętych prób, bliskim nie udało się odnaleźć mężczyzny.

Sytuacja jest poważna, ponieważ 83-latek wymaga opieki. Mężczyzna cierpi na zaniki pamięci, ma problemy w orientacji przestrzennej. Może poruszać się pieszo lub miejską komunikacją.

Rysopis zaginionego: wiek 83 lata, szczupła budowa ciała, włosy krótkie siwe, brązowe oczy. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną czapkę z daszkiem, czarny skafander, czarne spodnie w kant, brązowe półbuty. Mężczyzna porusza się o lasce.

Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z komisariatem IV w Lublinie 47 811 48 00, lub numerem alarmowym 112.

Aktualizacja (szczegóły): Poszukiwania seniora zakończone sukcesem! Mężczyzna jest już pod opieką rodziny

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.