Stadion lekkoatletyczny będzie dostępny dla każdego. – "Pracujemy nad grafikiem"

GERHAND 18.10.3

Dopiero co oddany stadion lekkoatletyczny w Lublinie ma być dostępny także dla mieszkańców. Najpierw trzeba przygotować harmonogram, dzięki któremu ma zapanować ład organizacyjny.

 

– Chcemy, żeby nowy stadion lekkoatletyczny był dostępny dla mieszkańców Lublina – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie.

 

Lecz, żeby tak się mogło stać miasto wspólnie z klubami i stowarzyszeniami sportowymi musi wypracować ich grafik treningów i zawodów. – Harmonogram funkcjonowania nowego obiektu w kolejnych tygodniach jest w trakcie przygotowywania – wyjaśnia Bednarczyk.

 

Dopiero po wypracowaniu takiego harmonogramu zarządca obiektu – w tym przypadku miejska spółka MOSiR – wskaże konkretnie dni i godziny, w których z obiektu będą mogli korzystać mieszkańcy.

 

– Zależy nam na tym, żeby jak największy dostęp do obiektu mieli zarówno zawodnicy z klubów i stowarzyszeń sportowych, jak i mieszkańcy miasta – dodaje Bednarczyk.

 

Wstęp na stadion jest bezpłatny. Warunkiem skorzystania z bieżni jest posiadanie odpowiedniego obuwia sportowego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.