Tanie tankowanie na stacji AVIA w Lublinie

20180112 091441
Stacja paliw AVIA przy ul. Czechowskiej 19A w Lublinie | mat. nadesłane

Tankuj taniej na całodobowej stacji paliw AVIA zlokalizowanej przy ul. Czechowskiej w Lublinie. Wystarczy tylko, że za paliwo zapłacimy poprzez aplikację mobilną Tankuj24.

W Lublinie otworzono pierwszą stację paliw pod szyldem Avia. Placówka zlokalizowana przy ulicy Czechowskiej 19A jest dwunastym z kolei punktem szwajcarskiej marki uruchomionym w Polsce. Dla tankujących na nowej stacji przygotowano atrakcyjne oferty, zniżki cenowe i niespodzianki.

Całodobowa stacja działająca w centrum miasta, w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Miasta i Wydziału Komunikacji jest zupełnie nowym obiektem, na którym znajdziemy osiem stanowisk z benzyną 95, 98 i olejem napędowym. Do dyspozycji tankujących oddano również obszerny parking i otwartą sieć Wi-Fi z bezpłatnym dostępem do Internetu.

W kąciku kawowym Esenso Cafe zmotoryzowani znajdą aromatyczne napoje. Wyśmienitą małą czarną przygotowuje się tu z wyselekcjonowanej mieszanki ziaren. W okresie zimowym oferta Esenso Cafe jest powiększona o pyszną kawę z syropem piernikowym i cynamonem.

Ale to nie koniec niespodzianek! Każdy, kto zatankuje swoje auto na stacji Avia przy Czechowskiej 19A w Lublinie, dostanie kubek rozgrzewającej kawy za 1 grosz!

Tankuj taniej!

Placówka może poszczycić się również niezwykle korzystną ofertą rabatową. W weekendy na stacji Avia wszyscy kierowcy tankują taniej. Ze zniżki można skorzystać także w pozostałe dni tygodnia, jeśli zdecydujemy się na użycie mobilnej aplikacji Tankuj24.

Można ją pobrać bezpłatnie na dowolne urządzenie (z systemem iOS lub Android) ze sklepów App Store i Google Play. Zakup paliwa jest banalnie prosty, a aplikacja w intuicyjny sposób przeprowadzi nas przez kolejne kroki aż do finalizacji zamówienia. Dzięki mobilnemu systemowi możemy również porównać ceny na kilku sąsiednich stacjach, dokonać szybkiej, wygodnej płatności online i wydrukować jedną zbiorczą fakturę pod koniec miesiąca.

W samym sklepie na całodobowej stacji Avia znajdziemy dyskontowe ceny produktów, za które w innych punktach tego typu trzeba zapłacić znacznie drożej. Warto o tym pamiętać szczególnie w perspektywie zbliżających się ograniczeń handlu w niedziele.

Partner publikacji Stacja paliw AVIA

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.