Stacja na kilka dni wstrzymuje sprzedaż paliw. „Za utrudnienia przepraszamy”

Stacja Circle K przy al. Tysiąclecia informuje klientów i planowanej przerwie w sprzedaży paliw
Stacja Circle K przy al. Tysiąclecia informuje klientów i planowanej przerwie w sprzedaży paliw | fot. Dominik Wąsik / Piotr Zinkowski

W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające tablicę na jednej ze stacji paliw na terenie Lublina, która informuje o planowanym wstrzymaniu sprzedaż paliw na kilka dni.

Na tej stacji paliw nie zatankujesz w przyszłym tygodniu

Przed wejściem na stację paliw Circle K przy al. Tysiąclecia w Lublinie stoi tablica, na której znajdują się informacje dotyczące planowanej przerwy w sprzedaży paliw, którą planuje się w dniach 14-18 marca. W tym czasie kierowcy będą mogli zatankować na tej stacji tylko gaz LPG.

„Szanowni Klienci. Informujemy, że w dniach 14-18.03.2022r. stacja nie będzie prowadziła sprzedaży paliw z wyjątkiem LPG. Najbliższa stacja na ul. Łęczyńskiej 4. Za utrudnienia przepraszamy” – czytamy na tablicy.

Stacja Circle K przy al. Tysiąclecia informuje klientów i planowanej przerwie w sprzedaży paliw
Stacja Circle K przy al. Tysiąclecia informuje klientów i planowanej przerwie w sprzedaży paliw | fot. Piotr Zinkowski

Kierowcy zaczęli podejrzewać, że planowana przerwa sprzedaży paliw może wynikać z braku paliw w hurtowniach paliw. Nic z tych rzeczy. Od jednego z pracowników stacji dowiedzieliśmy się, że ta przerwa wynika z zaplanowanych prac czyszczenia zbiorników na paliwa.

Stacja wznowi sprzedaż paliw od soboty, 19 marca.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.