Sprawdź swoją wiedzę o lubelskiej komunikacji miejskiej

mpk lublin

Już po raz piąty odbędzie się konkurs wiedzy o lubelskiej komunikacji miejskiej. Tegoroczna edycja odbędzie się 28 listopada o godzinie 9:00 w II Liceum Ogólnokształcącym. Konkurs skierowany jest do gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów, a udział jest bezpłatny. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody – uprawnienia do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską oraz upominki rzeczowe.

Zapisy odbywają się wyłącznie drogą e-mailową. Zgłoszenia należy wysyłać na adres [email protected], w tytule maila wpisując „Zapisy na V Edycję” w treści podając swoje imię, nazwisko, wiek, szkołę/uczelnię, klasę/rok i kierunek. Zapisy trwają do 26 listopada włącznie.

Organizatorami konkursu są Lubelskie Towarzystwo Zrównoważonego Transportu oraz II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie.

Więcej informacji na stronie komunikacja.lublin.pl

PNGplakatmaly2014

fot. Archiwum | materiały: ZTM Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.