Spragnieni Lata. Podczas finałowego koncertu zagrają m.in. Brodka, Zalewski czy Przybysz

W sobotę na błoniach pod Zamkiem Lubelskim odbędzie się finał trasy koncertowej Spragnieni Lata 2016. Wystąpią m.in. Monika Brodka, Krzysztof Zalewski czy Natalia Przybysz.

Wielki jabłkowy piknik, uroczysta parada, live cooking, gra miejska i koncert finałowy trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata to propozycje przygotowane przez organizatorów tegorocznego Święta Młodego Cydru we współpracy z Urzędem Miasta Lublin.

Podczas Cydr Lubelski Spragnieni Lata zagrają tacy artyści jak Natalia Przybysz, Natalia Grosiak oraz Krzysztof Zalewski. Gościem specjalnym lubelskiego koncertu będzie Monika Brodka.

– Rozłożymy The Beatles na czynniki pierwsze i złożymy na nowo, trochę bardziej awangardowo – tak nową edycję trasy koncertowej Cydr Lubelski Spragnieni Lata zapowiada dyrektor artystyczny projektu Tymon Tymański.

Artyści zagrali wcześniej w wielu miastach Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu czy Wrocławiu. W Lublinie odbędzie się ostatni koncert tegorocznej, piątej już trasy projektu Spragnieni Lata. W ten oto sposób koncert idealnie wpisze się w Lubelskie Święto Młodego Cydru.

Cydr Lubelski Spragnieni Lata to cykl koncertów, latem plenerowych a zimą klubowych, prezentujących najnowsze projekty młodych polskich muzyków. W kolejnych edycjach trasy biorą udział artyści zmieniający scenę muzyczną, bezkompromisowi, niezależni, mający świetny kontakt z publicznością i gwarantujący ogromną porcję pozytywnej energii.

Ostatni, finałowy koncert trasy odbędzie się w sobotę 17 września na błoniach pod Zamkiem Lubelskim o godz. 18.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.