Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i ubogich dzieci w Lawendowym Dworku

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i ubogich dzieci w Lawendowym Dworku | fot. mat. prasowe

Już w najbliższą sobotę 22 grudnia o godz. 16:00 w Lawendowym Dworku przy ul. Krochmalnej 13c odbędzie się spotkanie wigilijne dla osób samotnych i ubogich dzieci z Lublina.

Wydarzenie jest organizowane przez: Lawendowy Dworek, Rotary Club Lublin oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie. MOPR wytypował rodziny, które wezmą udział w spotkaniu wigilijnym. Zebrał też listę prezentów, o których marzą dzieci. Każdy mógł wybrać dziecko, dla którego mógł zakupić wymarzony prezent.

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie Lawendowego Dworku. Jest tam też lista dzieciaków, stale aktualizowana, które jeszcze nie mają prezentów!WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.