Spotkanie autorskie z Piotrem „Vieniem” Więcławskim

Spotkanie autorskie z Piotrem „Vieniem” Więcławskim
Spotkanie autorskie z Piotrem „Vieniem” Więcławskim | fot. organizator

Podczas pierwszego spotkania z cyklu „Osobowości” gościem będzie Piotr „Vienio” Więcławski, legenda polskiego rapu, dziennikarz i kulinarny pasjonat.

Wyjątkowa osobowość — Piotr „Vienio” Więcławski

Piotr „Vienio” Więcławski to postać znana w wielu dziedzinach. Urodzony 24 stycznia 1977 roku w Warszawie, jest raperem, wokalistą, autorem tekstów, DJ-em, producentem muzycznym, reżyserem, dziennikarzem radiowym i aktorem. Vienio zdobył sławę jako współzałożyciel grupy hip-hopowej Molesta Ewenement, a jego działalność radiowa związana jest z Roxy FM, gdzie prowadzi audycję „Wysypisko”.

W 2011 roku magazyn Machina sklasyfikował go na 19. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów. Vienio wystąpił także w filmie dokumentalnym „Grzesiuk. Chłopak z ferajny” oraz brał udział w programach rozrywkowych „Agent – Gwiazdy” i „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”.

Szczegóły wydarzenia

  • Data: 6 czerwca 2024
  • Miejsce: Księgarnia Dosłowna, Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
  • Godzina: 18:00
  • Wstęp: Wolny

To wyjątkowe spotkanie będzie okazją do rozmowy o życiu, twórczości i pasjach Piotra „Vienia” Więcławskiego.

Jakie są Wasze ulubione utwory Vienia? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.