Spotkali się i rozpalili ognisko, pomimo zakazu zgromadzeń. Na widok radiowozu uciekli

ognisko ogień
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Najwyraźniej nie do wszystkich dociera powaga sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy. Niektórzy lekceważą epidemię i pomimo zakazu zgromadzeń wciąż się spotykają.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godz. 21. Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie podczas patrolowania miejscowości Długi Kąt zauważyli trzech mężczyzn, którzy rozpalili ognisko na ogólnie dostępnym placu.

Na widok radiowozu mężczyźni uciekli. W niczym im to jednak nie pomogło, ponieważ policjanci szybko ustalili kim są te osoby. Jak się okazało byli to mieszkańcy gminy Józefów w wieku 25, 28 i 32-lat.

Za swoje bezmyślne zachowanie dwóch z nich otrzymało wczoraj mandaty karne w wysokości 500 złotych, a trzeci stanie przed sądem.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.