Sposób na nudę? Warsztaty! Wybierz coś dla siebie [BEZPŁATNE]

MATERIAŁ PRASOWY

Nie masz pomysłu jak spędzić popołudnie? A może szukasz jakiegoś nietypowego hobby, które pozwoli Ci realizować swoje pasje? Sprawdź propozycje warsztatów w Po Sąsiedzku.

Znajdziesz tam inspirujące spotkania, które mogą być początkiem niesamowitej przygody. Oto najbliższe propozycje.

Kryminały i szwedzki klimat

W każdy wtorek w strefie Czas na Przerwę możesz wziąć udział w kursie pisania kryminałów. Na tych zajęciach rozwiniesz swój warsztat pisarski, a także poznasz literackie sztuczki, dzięki którym z łatwością stworzysz wciągającą powieść kryminalną.

A może chcesz zacząć mówić po szwedzku? Dzięki zajęciom poznasz popularne słówka i zwroty, które na pewno przydadzą się np. podczas wakacyjnej wycieczki po Sztokholmie. Przełamiesz też barierę komunikacyjną i spędzisz czas w miłym towarzystwie. Kurs odbywa się w każdy czwartek. To doskonała propozycja dla dorosłych, ale także dla dzieci.

Babskie przyjemności i Męskie zajęcia

Jesteś fanem piłkarskich mistrzostw? Super! Zamiast podziwiać rozgrywki w telewizji możesz sam wziąć udział w Turnieju Piłkarzyków Stołowych w Strefie Męskiej Po Sąsiedzku. Eliminacje do zawodów odbywają się w każdą sobotę, a finał, w którym zmierzą się najlepsi z najlepszych, zaplanowany jest na 25 sierpnia 2018. Aby nie wypaść z formy codziennie możesz doskonalić swoje umiejętności, na darmowym stole do piłkarzyków, który czeka w Strefie Męskiej.

„Dress code i moda w biznesie” (16 lipca) oraz „Nowa, lepsza kanapka – pokochaj pasty kanapkowe” (14 lipca) to z kolei tematy najbliższych warsztatów dla Pań. Monika Wilkołaska – wykwalifikowana i uznana lubelska stylistka pomoże uczestniczkom w stworzeniu profesjonalnego wizerunku, a Agata Kornacka opowie trochę o zdrowym żywieniu i pokaże jak można zrobić wyśmienite pasty do kanapek.

Tkanie Tkaniny i meblowe sztuczki

Chciałbyś stworzyć tkaninę według swojego projektu? Nic prostszego przyjdź na warsztaty Tkanie Tkaniny do Warsztatowni. Najbliższe spotkanie już 18 lipca.

Zajęcia IKEA Hacks na pewno zainteresują miłośników kreatywnych prac typu „do it yourself”. Na tych spotkaniach dowiesz się jak inaczej można wykorzystać meble IKEA. Warsztaty prowadzone są w soboty (najbliższy termin to: 14 i 21 lipca).

Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegółowy harmonogram oraz informacje dostępne na stronie: www.skendeshopping.pl/pl-pl/po-sasiedzku/nasze-warsztatyWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.