Spokojny poranek na ulicach Lublina. Bez utrudnień

mapa ruchu lublin
Natężenie ruchu na ulicach Lublina. Stan na godz. 8.00 | fot. Google Maps

Większość lublinian cieszy się z wolnego poniedziałku 12 listopada, co widać na ulicach Lublina. Od rana wszystkie ulice są przejezdne, bez większych utrudnień.

Ruch jest znacznie mniejszy niż w dni powszednie, a przemieszczenie się ulicami Lublina nie przysparza żadnych problemów. W miarę spokojnie jest nawet w rejonie przebudowywanego skrzyżowania ul. Krochmalnej z ul. Diamentową, gdzie od kilku miesięcy trzeba liczyć się z ogromnymi korkami.

Przypominamy, że na liniach autobusowych i trolejbusowych obowiązuje świąteczny rozkład jazdy. 12 listopada nie zapłacimy również za pozostawienie samochodu w Strefie Płatnego Parkowania.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.