Spójrz na znaki, zanim zatrąbisz na innego kierowcę. Od dziś inaczej jeździmy pod wiaduktem na ul. Kunickiego

Skręt w lewo z ul. Kunickiego w ul. Pocztową
Skręt w lewo z ul. Kunickiego w ul. Pocztową | fot. Dominik Wąsik

Zmiany w rejonie remontowanego wiaduktu kolejowego. Kierowcy jadący od strony Abramowic od piątku (26.05) mogą skręcić z ul. Kunickiego w ul. Pocztową. ZDiM wprowadził w tym miejscu stałą organizację ruchu.

Skręt w lewo z ul. Kunickiego w ul. Pocztową

W rejonie ulic Kunickiego i Pocztowej w piątek (26.05) wprowadzono zmianę w organizacji ruchu. Zakłada ona możliwość skrętu w lewo z ul. Kunickiego w ul. Pocztową, jadąc od strony Abramowic. Takie rozwiązanie umożliwi dojazd do ul. 1 Maja oraz targowiska przy ul. Pocztowej.

Drogowcy na początku tygodnia zmienili oznakowanie przed wiaduktem kolejowym na ul. Kunickiego, informujące kierowców, że lewy pas służy do jazdy prosto, jak i skrętu w lewo w ul. Pocztową, a w nocy z czwartku na piątek wymalowali na jezdni oznakowanie poziome.

Jednocześnie przypominamy, że w związku z realizacją prac przy budowie Dworca Metropolitalnego oraz układu drogowego w jego rejonie, nadal zamknięta jest dla ruchu ul. Dworcowa oraz łącznik ulic Młyńskiej i Gazowej.

Zdjęcia

Nowe oznakowanie na ul. Kunickiego przed wiaduktem kolejowym
Nowe oznakowanie na ul. Kunickiego przed wiaduktem kolejowym | fot. Dominik Wąsik

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. No nareszcie, choć i tak pewnie nie raz dziadki, które jezdza na pamięć będą trąbić. Tak było jak znaki poziome były narysowane na żółto.

  2. A kiedy 34, 45 od strony Wolskiej będzie skręcać w pocztową by do dworca było dużo szybciej a nie robić ciągle zawijasy?