Spod maski audi wydobywał się już ogień. Dzięki szybkiej reakcji świadków pojazd nie spłonął [ZDJĘCIA]

Pożar audi na ul. Olchowej w Lublinie
Pożar audi na ul. Olchowej w Lublinie | fot. czytelniczka Gabriela

Dzięki szybkiej reakcji kierowcy oraz pomocy świadków udało się stłumić ogień, który pojawił się w komorze silnika audi. Na miejscu interweniowali strażacy.

Pożar audi z instalacją gazową

Do pożaru doszło w piątek (19.04) około godz. 18:15 na ul. Olchowej w Lublinie. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze pojazdu osobowego marki Audi. Na miejscu interweniował jeden zastęp straży pożarnej.

Jeszcze przed przyjazdem strażaków na pomoc ruszyli świadkowie, którzy za pomocą własnych gaśnic znacznie stłumili ogień, który pojawił się w komorze silnika pojazdu. Strażacy po dojeździe na miejsce dogasili pożar.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Wiadomo, że w pojeździe była instalacja gazowa LPG. Strażacy ustalili, że przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w komorze silnika. Wstępne straty oszacowano na kwotę 10 tys. zł.

Strażacy wrócili do koszar po ok. 40 minutach.

ZDJĘCIA

Pożar audi na ul. Olchowej w Lublinie
Pożar audi na ul. Olchowej w Lublinie | fot. czytelniczka Gabriela

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.