Żużel: Speed Car Motor vs. Ostrovia. Akcja osuszania toru trwa

speed car motor lublin
Trwa osuszanie toru przy al. zygmuntowskich w lublinie
PARTNER SERWISU

Dzisiaj ma zostać rozegrany rewanżowy mecz półfinałowy pomiędzy Speed Car Motor Lublin i Ostrowia Ostrów Wielkopolski. Czy uda się przygotować zamoknięty tor na dzisiejsze spotkanie?

 

Przypomnijmy, że to już drugie podejście do rozegrania meczu. W niedzielę żużlowcy musieli przełożyć spotkanie, ze względu na niekorzystną pogodę, przez którą tor zamienił się w błoto.

 

– Pomimo naszych starań, stan toru nie pozwalał na rozegranie zawodów. W trosce o zdrowie zawodników i poziom widowiska sportowego, zapadła decyzja o przełożeniu meczu na nowy termin – mówi Piotr Więckowski, manager drużyny Speed Car Motor Lublin.

 

Ten termin wyznaczono na czwartek, 7 września. Organizatorzy robią wszystko, by przygotować tor na dzisiejsze rozgrywki. W środę zapadła decyzja o zabezpieczeniu toru folią, by opady atmosferyczne nie pogorszyły stanu toru.

 

Od czwartkowego poranka trwają intensywne prace przy suszeniu toru. Do tego wykorzystują wiórki, które nasiąkają wodą, a następnie są zbierane na przyczepkę i wywożone.

 

Początek spotkania wyznaczono na godz. 18.30. Zakupiony bilety na niedzielne spotkanie pozostają ważne w nowym terminie meczu. W przypadku, gdyby jednak do meczu znowu nie doszło, kolejnym terminem rezerwowym jest 8 września.

 

//Aktualizacja

Decyzją sędziego mecz przesunięto na piątek, 8 września.

 

Składy

Speed Car Motor Lublin: 9. Bjarne Pedersen, 10. Stanisław Burza, 11. Paweł Miesiąc, 12. Robert Lambert, 13. Daniel Jeleniewski, 14. Oskar Bober, 15. Emil Peroń.

Ostrovia Ostrów Wlkp.: 1. Kenneth Hansen, 2. Łukasz Sówka, 3. Kamil Brzozowski, 4. Patryk Dolny, 5. Sam Masters, 6. Kamil Nowacki.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.