200 tys. zł dla Speed Car Motor Lublin od miasta

Stadion Żużlowy Motor Lublin
stadion tor żużlowy al zygmuntowskie lublin

Więcej pieniędzy od miasta na lubelski żużel. Rada Miasta podczas czwartkowej sesji postanowiła przekazać dodatkowe 200 tys. zł na lubelski klub żużlowy.

 

– Oprócz miliona złotych, które przekazaliśmy do tej pory do klubu trafi dodatkowe 200 tysięcy złotych. Na mój wniosek rada miasta podjęła właśnie decyzję w tej sprawie – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

 

Pieniądze mają być przekazane na „promocję” miasta podczas zawodów, ponieważ miasto tylko w taki sposób może wspierać finansowo klub.

 

Przypomnijmy, że w piątek o godz. 18.30 rozpocznie się spotkanie Speed Car Motor Lublin vs. Ostrowia Ostrów Wielkopolski. Czytaj więcej -> Speed Car Motor vs. Ostrovia. Akcja osuszania toru trwa

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.