Sobota z paszportem

paszport 3 e1405096059750

„Sobota z paszportem” jest coroczną akcją Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego organizowaną od maja do lipca. Dzięki „Sobotom z paszportem” mieszkańcy województwa, którym w dni powszednie brak czasu na załatwienie spraw paszportowych mogą dokonać niezbędnych formalności w soboty.

Sobota 12 lipca będzie ostatnią w tym roku „Sobotą z paszportem”. Tego dnia komórki LUW w pięciu miastach województwa (Lublin, Puławy, Chełm,  Zamość, Biała Podlaska) odpowiedzialne za załatwianie spraw paszportowych będą pracować od godz. 8 do godz. 15. Mieszkańcy województwa będą mogli w tym czasie składać wnioski o wydanie paszportu i odbierać gotowe dokumenty.

fot. lublin.uw.gov.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.