Sobota ostatnim dniem zakupów w dwóch sklepach Biedronka w Lublinie

Biedronka przed remontem
Biedronka przed remontem | fot. Dominik Wąsik

Sobota 2 października będzie ostatnim dniem zakupów w dwóch sklepach Biedronka w Lublinie. Ma to związek z planowanymi remontami tych sklepów, które potrwają ponad miesiąc.

Ponad miesiąc bez Biedronek

Klienci muszą się przygotować, że przez ponad miesiąc sklepy Biedronka przy ul. Nałęczowskiej i ul. Mełgiewskiej w Lublinie będą zamknięte. Jest to spowodowane zaplanowanymi pracami remontowymi, których celem jest podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie placówek do standardów aktualnie obowiązujących w tej sieci.

Po zakończonej modernizacji w sklepach zostaną wydzielone wygodne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Wydzielone będą moduły z artykułami promocyjnymi, a także zamontowane zostaną rozwiązania ekologiczne obejmujące: oświetlenie LED, chłodnie oraz centralę wentylacyjną.

Ostatnim dniem zakupów w tych sklepach będzie sobota, 2 października. Planowane otwarcie tych sklepów jest planowane na koniec listopada. Sprawdź adresy pozostałych sklepów Biedronka w Lublinie. Link: Biedronka Lublin – lista sklepów: adresy, godziny otwarcia, gazetka

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.