Śnieg w Lublinie i woj. lubelskim. Trudne warunki na drogach

nieg ślisko samochód rów wypadł
Samochód wypadł z drogi do rowu | fot. czytelnik Patryk

Choć na ulice Lublina i drogi regionu wyjechał sprzęt służący do walki ze skutkami zimy może być trudno w tak krótkim czasie odśnieżyć wszystkie jezdnie.

Ze względu na trudne warunki kierowcy muszą więc ściągnąć nogę z gazu i ostrożnie poruszać się po ulicach, szczególnie jeśli ktoś zapomniał zmienić opon letnich na zimowe. Na ulicach leży śnieg i błoto pośniegowe.

Z utrudnieniami muszą się też liczyć pasażerowie komunikacji miejskiej. Autobusy i trolejbusy notują duże opóźnienia. Czytaj więcej: Opóźnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej z powodu opadów śniegu

Służby jak zwykle apelują o ostrożność. Przypominamy też o konieczności odśnieżania swoich pojazdów przed wyruszeniem w trasę.

Czekamy na informacje o utrudnieniach, korkach i wypadkach.


Informacje nadesłane przez Czytelników – AKTUALIZOWANE

+ 8:00 – Duży korek na ul. Nałęczowskiej. Sięga nawet 2 km

+ 8:25 – DAMEL TAXI: Aleja Kraśnicka cała zakorkowana

+ 8:40 – Stłuczka na al. Solidarności 2 osobowe plus ciężarówka teraz

+ 8:40 – Duże korki na ul. Droga Męczenników Majdanka oraz ul. Doświadczalnej

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.