Lublin: Opóźnienia w komunikacji miejskiej z powodu opadów śniegu

Lublin: Opóźnienia w komunikacji miejskiej z powodu opadów śniegu
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od kilku do nawet kilkudziesięciu minut opóźnione są kursy komunikacji miejskiej w Lublinie. Powodem utrudnień w ruchu są opady śniegu, który znacznie utrudnia poruszanie się po mieście.

Jak poinformował we wtorek Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie, z powodu panujących na ulicach Lublina warunków związanych z opadami śniegu, autobusy i trolejbusy kursują na swoich trasach z opóźnieniem.

Z uwagi na panujące warunki na drodze i wzmożony ruch, pojazdy komunikacji miejskiej kursują z opóźnieniami. Prosimy o korzystanie z Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej i aplikacji mobilnych, które pokazują aktualną pozycję danego pojazdu” – informuje ZTM w komunikacie.

Śnieg zaczął padać w Lublinie ok. godz. 7.30. Obecnie na ulicach gromadzi się błoto pośniegowe, co utrudnia jazdę i powoduje korki na jezdniach. Czytaj więcej: Śnieg w Lublinie i woj. lubelskim. Trudne warunki na drogach

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.