Śmiertelny wypadek z udziałem dwóch aut marki Audi. Z niewyjaśnionych przyczyn 26 – letni kierujący zderzył się czołowo z innym autem

Straż Pożarna - strażak
Straż Pożarna - strażak | fot. Dominik Wąsik

W miejscowości Kolonia Bończy, w powiecie Krasnostawskim doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem dwóch aut. Kierujący Audi 26-letni kierowca stracił kontrolę nad swoim pojazdem, co doprowadziło do tragicznego w skutkach zderzenia czołowego z innym Audi, prowadzonym przez 65-letnią mieszkankę gminy Chełm. Mimo błyskawicznej reanimacji, niestety nie udało się uratować jej życia. Policjanci prowadzą działania wyjaśniające.

Zderzenie czołowe – ze skutkiem śmiertelnym

Opisywane zdarzenie, miało miejsce wczoraj (10.11.2023) około 14:30 w Kolonii Bończy, położonej w powiecie krasnostawskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-letni kierowca Audi utracił kontrolę nad pojazdem na łuku drogi, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z 65-letnią kierującą pojazdem jadącym z naprzeciwka. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń, mieszkanka powiatu chełmskiego zmarła na miejscu.

Wypadek
Wypadek ze skutkiem śmiertelnym, pow. krasnostawski | fot. Polica

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga była zablokowana, a policjanci kierowali na objazdy. Trwa szczegółowe ustalenie przyczyn tego zdarzenia.

Zmienne warunki drogowe jesienią

Pogoda i stan nawierzchni gdy jest mokro i wilgotno może zmienić się w każdej chwili. Jesień to czas, który wymaga od uczestników ruchu drogowego wyjątkowej uwagi. Warto więc dostosować prędkość i manewry do aktualnych warunków na drodze. Bądźmy czujni i przewidywalni.

Marznący deszcz sprawił, że na drogach i chodnikach jest ślisko
Marznący deszcz sprawił, że na drogach i chodnikach jest ślisko | fot. Dominik Wąsik

Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419