Śmiertelny wypadek w Maryniowie. Nie żyje 19-letni motocyklista. Miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

Śmiertelny wypadek motocyklisty w miejscowości Maryniów
Śmiertelny wypadek motocyklisty w miejscowości Maryniów | fot. KWP Lublin

19-letni motocyklista zginął we wtorek w Maryniowie, gmina Milejów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że po wyprzedzeniu pojazdu stracił panowanie nad motocyklem. Uderzył w ogrodzenie i budynek.

Wypadek Maryniów

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek (13.09) około godz. 11 w miejscowości Maryniów, w gminie Milejów (powiat łęczyński). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 19-letni motocyklista po wykonanym manewrze wyprzedzania pojazdu i przejechaniu kilkunastu metrów stracił panowanie nad motocyklem. Uderzył w ogrodzenie, budynek i ponownie w ogrodzenie.

Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć. Jak ustalili łęczyńscy policjanci, posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Posiadał zakaz, ale miał to gdzieś. Dokonał wyboru. Trzeba ponosić konsekwencje swoją ch decyzji.