Śmiertelnie potrącił pieszego i uciekł. Szukają kierowcy matiza

Śmiertelne potrącenie pieszego w Starym Zamościu na DK17 | fot. KMP Zamość

Policjanci szukają kierowcy matiza daewoo, który w nocy z niedzieli na poniedziałek potrącił pieszego w Starym Zamościu i odjechał nie udzielając pomocy. Zwłoki pieszego znaleziono w niedzielę rano.

W niedzielę, 10 lutego przez godz. 7 rano policjanci z komendy miejskiej policji w Zamościu otrzymali zgłoszenie o znalezionych zwłokach mężczyzny w przydrożnym rowie w miejscowości Stary Zamość na drodze krajowej nr 17.

Na miejsce, natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy przy udziale prokuratora i biegłego z zakresu badań wypadków drogowych przystąpili do wyjaśniania okoliczności zdarzenia. Wiadomo było, że mężczyzna został potrącony przez samochód.

Ofiarą wypadku okazał się 36-letni mieszkaniec gminy Stary Zamość. Ustalono, że do wypadku doszło ok. godz. 0.30 nocą z soboty na niedzielę. Sprawca zdarzenia poruszał się samochodem osobowym najprawdopodobniej marki Daewoo Matiz. Po zdarzeniu nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Zamościa, pozostawiając poszkodowanego bez pomocy i szans na przeżycie.

Policjanci apelują do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, samochodu uczestniczącego w wypadku lub jego kierowcy.

Wszelkie informacje można przekazać osobiście w dowolnej jednostce policji, dzwoniąc pod numer telefonu 112 lub bezpośrednio policjantom z Zamościa (tel. 84 677 14 17). Policjanci zapewniają anonimowość.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.