Śmierć na ul. Narutowicza. Kobieta leżała na ławce, nikt nie reagował

leżała na chodniku narutowicza lublin

Leżącą na ławce kobietę widział każdy przechodzień, lecz nikt nie zareagował. Sytuacja miała miejsce przed Teatrem Osterwy.

 

Do zdarzenia doszło na ul. Narutowicza, przed Teatrem Osterwy. Leżącą kobietę zauważył pan Dominik, który widząc całą sytuację natychmiast pobiegł by zobaczyć co się stało. Przechodnie jak i goście, który byli w tym czasie w teatrze nie zwracali uwagi na leżącą kobietę.

 

Całą sytuację opisuje czytelnik Dominik: „Jadąc dziś przy Teatrze Osterwy zobaczyłem dwie pijane osoby leżące na ławce. Jedna z nich załatwiała na siedząco „pod siebie” swoje potrzeby fizjologiczne. Zatrzymałem się natychmiast żeby zobaczyć co z nimi. Zadzwoniłem na policję żeby ich zabrali. Gdy podszedłem do tych ludzi, zobaczyłem że kobieta nie oddycha, jest zimna i ma plamy opadowe, wiec zadzwoniłem po pogotowie, ale tylko po to, aby stwierdzili zgon.. Zapytałem ludzi, którzy w tym czasie 10 metrów obok dobrze się bawili w Osterwie czy ktoś zadzwonił po pogotowie, na co odpowiedzieli że „oni tu śpią już z godzinę”!!! Kobieta nie żyła co najmniej od 3-4 godzin… Nie jest ważne czy ktoś jest pijakiem, żulem, czy tak jak Ci państwo z pod teatru, „klasą wyższą”, klasę pokazuje się po szacunku do KAŻDEGO drugiego człowieka, a nie przez pieniądze, teatry czy lepszy strój…”

 

Przybyłe na miejsce służby stwierdziły zgon kobiety. – Mogę potwierdzić, że taka sytuacja miała miejsce. Od kobiety można było wyczuć woń alkoholu. Mężczyznę, który był z kobietą przesłuchamy, gdy tylko wytrzeźwieje. Ustalamy również tożsamość denatki – informuje Anna Kamola z lubelskiej policji.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Szacunek dla Pana. A bydło z Osterwy niech się bawi dalej swoimi pieniążkami. Co będą się przejmować niższa swera

    1. idiotko, pan dominik wezwał pogotowie w celu stwierdzenia zgonu. pomyśl, zanim wyrazisz szacunek dla idioty.

  2. Głupota, Wszystko dobrze, że sprawdził ale nie ma sensu mieć pretensji do ludzi o to , że nie sprawdzają czy bezdomni , którzy śpią na ławkach nie żyją… Takich ludzi spotyka się dosyc czesto