smartLublin, czyli mobilny przewodnik po Lublinie

Nowa aplikacja mobilna smartLublin, to wszystkie niezbędne informacje o Lublinie. Sprawdź zbliżające się imprezy, informacje o Lublinie i jego zabytkach, rozkład jazdy komunikacji miejskiej, trasy rowerowe. Te i inne funkcje zapewnia nowa aplikacja mobilna, którą można bezpłatnie pobierać i instalować na telefonach.

Aplikacja jest nowoczesnym przewodnikiem. Ma ona przybliżyć miasto mieszkańcom, a  przede wszystkim turystom i umożliwić im łatwe poruszanie się po Lublinie.  Dzięki przewodnikowi, który mieści się w każdej kieszeni, można poznać nasze miasto w zupełnie nowy sposób.

Można sprawdzić najciekawsze miejsca w Lublinie oraz poznać ich historię. Aplikacja zawiera również najważniejsze informacje, które zawsze warto mieć pod ręką – takie jak przydatne telefony czy aktualne wydarzenia kulturalne w mieście, które można dodać do własnego kalendarza.  Mobilny przewodnik zawiera również rozkłady jazdy komunikacji miejskiej oraz możliwość wyszukiwania połączeń.

Przewodnik podzielony został na sześć działów: „Kalendarz imprez”, „Zabytki i atrakcje”, „Przydatne telefony”, „Komunikacja miejska”, „Trasy”, „O Lublinie”, „O projekcie”.

Aplikacja jest kierowana do użytkowników telefonów z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, tj. Android i  iOS.  Aplikację można pobrać za darmo. Oprogramowanie jest dostępne za pośrednictwem strony www.rpw.ztm.lublin.eu oraz w sklepach Google Play i App Store.

Treści  aplikacji dostępne są także w języku angielski, a docelowo będą również w j. ukraińskim.

Widzisz problem w aplikacji? Brakuje niezbędnych informacji? Zgłoś swoją uwagę. Wszelkie uwagi w kwestii aplikacji smartLublin należy nadsyłać na adres e-mailowy: [email protected]

fot. spottedlublin.pl | sxc.hu

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.