Słoneczny Wrotków przygotowuje się do sezonu. Kiedy otwarcie basenów nad Zalewem Zemborzyckim?

Zjeżdżalnie na Słonecznym Wrotkowie
Zjeżdżalnie na Słonecznym Wrotkowie | fot. Słoneczny Wrotków / MOSiR

Baseny Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim przygotowują się do sezonu 2022. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ujawnił już harmonogram pracy basenów w tym roku.

Słoneczny Wrotków 2022

Kompleks Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim składa się z 5 basenów rekreacyjnych o różnej wielkości: basenu pływackiego, basenu 25-metrowego, dwóch basenów 12 metrowych oraz 7-metrowego brodzika. Na terenie obiektu znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia ,,anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia ,,cebula”, wodny plac zabaw, boisko do siatkówki, wyspa piratów – plac zabaw dla dzieci, restauracja oraz zaplecze sanitarne.

W sezonie 2022 baseny Słoneczny Wrotków mają być czynne łącznie przez 75 dni. W czerwcu baseny będą czynne tylko w weekendy: 4-5 czerwca, 11-12 czerwca, 18-19 czerwca. Od 24 czerwca do 31 sierpnia baseny nad Zalewem Zemborzyckim mają być czynne codziennie w godz. 11-19.

Cennik Słonecznego Wrotkowa 2022 nie jest jeszcze znany. MOSiR planuje podwyżkę cen biletów, ale żadna decyzja jeszcze w tym temacie nie zapadła.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.