Słoneczny Wrotków: Po skończonym posiłku wyszli razem z krzesłami

Mimo tłumu osób, nikt nie zareagował na kradzież na terenie ośrodka Słoneczny Wrotków. Dwaj mężczyźni po skończonym posiłku przerzucili krzesła przez ogrodzenie, a następnie wyszli zabierając łup.

Jak ustalili policjanci, trzej mężczyźni złożyli zamówienie w miejscowym barze na terenie Słonecznego Wrotkowa. Gdy skończyli posiłek dwaj z nich postanowili opuścić bar razem z krzesłami. Zabrali trzy krzesła i spokojnie przerzucili je przez ogrodzenie ośrodka, po czym wyszli zabierają łup. Wartość skradzionych krzeseł została wyceniona na kwotę ponad tysiąca złotych.

Osoby, które rozpoznają złodziei o kontakt z oficerem dyżurnym VII komisariatu Policji. tel. (81) 535-49-20. Informację można przekazać anonimowo.

68-92717

68-92715

(fot. policja)

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.