Słoneczny Wrotków oblegany przez mieszkańców. Obiekt będzie czynny również we wrześniu

Zjeżdżalnie na Słonecznym Wrotkowie
Zjeżdżalnie na Słonecznym Wrotkowie | fot. Słoneczny Wrotków / MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił przedłużyć tegoroczny sezon Słonecznego Wrotkowa. Baseny cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców.

Ośrodek Słoneczny Wrotków jak co roku miał być otwarty do końca wakacji, czyli do niedzieli 1 września. Ale wysokie temperatury w końcówce lata sprawiły, że kompleks będzie czynny także we wrześniu.

Ze względu na rozpoczęcie roku szkolnego i zakończenie sezonu urlopowego w dni powszednie baseny będą zamknięte.

Jesteśmy za to gotowi – m.in. dzięki zapewnieniu odpowiedniej obsługi i obsady ratowników – do tego, by Słoneczny Wrotków otworzyć w dwa kolejne weekendy września” – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie.

Kompleks będzie czynny w weekend 7-8 września. Otwarcie basenów w kolejny weekend, tj. 14-15 września, będzie zależne od warunków pogodowych.

Baseny będą czynne, jeżeli na niebie nadal będzie więcej słońca niż chmur, a temperatura powietrza będzie wyższa niż 20 stopni Celsjusza” – tłumaczy Bednarczyk.

Nie ma co się martwić o temperaturę wody w basenach, ponieważ od początku tego sezonu baseny są wyposażone w instalację do podgrzewania wody.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.