Słoneczny Wrotków. Matka na oczach swoich dzieci ukradła dwa plecaki

Policjanci poszukują kobiety, która podczas wypoczynku na Słonecznym Wrotkowie w obecności dzieci ukradła plecaki, w których znajdowały się telefony komórkowe oraz kamera.

Nagranie pokazuje, że kobieta bardziej zainteresowana jest łupem niż opieką nad dziećmi, opuszcza ośrodek w takim pośpiechu, że nie zwraca uwagi na zaklinowaną nóżkę dziecka między wózkiem a słupem.

Co więcej jeden z maluchów dostaje skradziony plecak, aby pomóc w wyniesieniu z ośrodka. Pokrzywdzeni stracili łącznie dwa telefony i kamerę. Wartość strat oszacowali w sumie na 3 tysiące złotych. Do kradzieży doszło 2 lipca br. na Słonecznym Wrotkowie.

Osoby, które rozpoznają złodziejkę prosimy o kontakt z Policją, tel. (81) 535- 49-20 lub 997.

(policja)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.