Słodziaki w Biedronce. To już koniec akcji. Biedronka rozdała wszystkie maskotki

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W tej edycji Gangu Słodziaków Biedronka wydała ponad 7,2 mln maskotek. Niektórzy klienci Biedronki mają ogromne problemy z odebraniem maskotek mimo posiadanych naklejek, bo brakuje ich w Biedronkach.

Kolejna odsłona akcji Gang Słodziaków i kolejne rekordy. W tej edycji Biedronka wydała ponad 7,2 mln maskotek. Niesłabnącą popularnością cieszą się również przygody biedronkowych bohaterów spisane na kartach książki „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków”, która trafiła do ponad 620 tys. klientów w całej Polsce.

Słodziaki w Biedronce

W akcji dostępnych było 10 Słodziaków – cztery duże i sześciu Juniorów. Najpopularniejszymi okazały się być większe maskotki. Na pierwszym miejscu znalazła się Sarenka Hania, na drugim Nietoperz Nikodem, a podium zamknął Borsuk Bartek. Wśród Juniorów najchętniej sięgano po Zajączka Zuzię, Sówkę Zosię i Liska Lucusia.

Biedronka kolejny raz zachęcała też do czytania. Skutecznie, bo ponad 620 tys. książek to kolejny wynik akcji, który robi wrażenie. W poprzedniej akcji Gang Słodziaków sieć wydała łącznie – licząc trzy opublikowane tytuły – ponad 2 mln książek o leśnych bohaterach.

Akcja „Gang Słodziaków” rozpoczęła się 26 sierpnia 2019. By wziąć w niej udział, wystarczyło do 18 listopada na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. Dzięki zgromadzeniu ich odpowiedniej liczby, na zasadach określonych w regulaminie akcji, klienci mogli odbierać za darmo maskotki lub książki opowiadające o przygodach Gangu Słodziaków w terminie do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Przypominamy, że odebranie za darmo dużego Słodziaka z Biedronki wymagało zebrania aż 60 naklejek. Z kolei 40 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu za 19,99 zł. Taka sama ilość wystarczy również, by otrzymać Słodziaka Juniora.

15 zebranych naklejek pozwoli dostać za darmo książkę „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków”. Można ją będzie nabyć także w sklepie w cenie 9,99 zł, natomiast dużego Słodziaka za 49,99 zł.

Gang Słodziaków: Co zrobić z naklejkami z Biedronki?

Naklejki w akcji Biedronki pt. „Gang Słodziaków” można było zbierać do 17 listopada, natomiast odebrać Słodziaki i książki do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Sieć Biedronka nie przewiduje dostawy kolejnych maskotek z serii Gang Słodziaków do swoich sklepów. Czytaj więcej: Słodziaki w Biedronce. W sklepach brakuje maskotek. Czy będzie nowa dostawa?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.