Skradzione na terenie Niemiec BMW stało zaparkowane na parkingu dworca PKS w Lublinie

Policjanci z Lublina odzyskali skradzione BMW na terenie Niemiec | fot. KMP Lublin
Policjanci z Lublina odzyskali skradzione BMW na terenie Niemiec | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina na parkingu dworca PKS zabezpieczyli skradzione BMW M2. Kryminalni ustalają, w jaki sposób samochód znalazł się na parkingu oraz kto jest odpowiedzialny za jego kradzież.

Policjanci odzyskali skradzione BMW M2

W środę policjanci z Lublina zainteresowali się stojącym na dworcu autobusowym BMW M2. Z obserwacji funkcjonariuszy wynikało, iż pojazd stoi tam od pewnego czasu i może pochodzić z przestępstwa.

Podczas dokładnej kontroli samochodu okazało się, że praktycznie nowe auto zostało skradzione na terenie Niemiec. Jego wartość oszacowano na 200 tysięcy złotych.

Samochód został odholowany na parking strzeżony. Obecnie Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Lublinie wyjaśniają dokładne okoliczności sprawy.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Złodzieje często po kradzieży zostawiają auto na parkingu/ulicy na 2-3 dni żeby zobaczyć czy nie ma trackerów gps itp, to w zasadzie jedyna chwila w której można znaleźć auto bo potem to już leży w częściach

  2. Nadają się np. do wystawiania mandatów za brak zakrywania ust i nosa w ostatnim czasie.