Skradzione na terenie Niemiec audi odzyskane w Lublinie

68 161698
Odzyskali Audi skradzione na terenie Niemiec | fot. KMP Lublin

Policjanci zajmujący się przestępczością przeciwko mieniu odzyskali audi skradzione w marcu 2019 roku na terenie Niemiec.

Do kradzieży samochodu marki Audi doszło w marcu ubiegłego roku na zachodzie Niemiec. Utrata pojazdu została zgłoszona i zarejestrowana w bazie danych SIS. Wartość pojazdu oszacowano na 35 tys. złotych.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością przeciwko Mieniu KMP w Lublinie prowadząc czynności operacyjne wpadli na trop tego auta. Jak się okazało audi trafiło do Lublina i można było je spotkać na ulicach miasta.

Funkcjonariusze ujawnili utracony pojazd przy ulicy Zamojskiej. Auto zostało odholowane na policyjny parking. Teraz funkcjonariusze wyjaśniać będą w jakich okolicznościach 25-letni właściciel auta wszedł w jego posiadanie.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Te audi było do sprzedania kilka tygodni temu. Ciekawe czy aktualna osoba to ta co je ukradła czy ktoś się wkopał i kupił kradzione.