Skradziona w Wielkiej Brytanii odzyskana w Dorohusku

12 105343

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki w Dorohusku, odzyskali koparko – ładowarkę o wartości 100 tys. zł.

Na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku – na kierunku wyjazdowym z Polski, podczas kontroli samochodu ciężarowego marki DAF, funkcjonariusze ujawnili w przestrzeni ładunkowej naczepy pojazdu: koparko – ładowarkę marki JCB.

W czasie dalszych czynności kontrolnych funkcjonariusze ustalili, iż maszyna o wartości około 100 tys. zł, została wcześniej skradziona na terytorium Wielkiej Brytanii. Do sprawy zatrzymano kierowcę pojazdu, 45 – letniego obywatela Ukrainy.

Od początku roku funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali pojazdy pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 15 mln zł.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.