Skoczył do wody na główkę i już nie wypłynął. Strażacy wyłowili jego ciało

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Nie żyje 39-letni mężczyzna, który wskoczył do jeziora Miejskiego w Ostrowie Lubelskim. Mężczyzna wskoczył do wody na główkę i już z niej nie wypłynął.

W środę o godz. 21.14 strażacy zostali zaalarmowani o zdarzeniu, do którego doszło na Jeziorze Miejskim w Ostrowie Lubelskim. Mężczyzna wskoczył do wody na główkę i już z niej nie wypłynął. Na miejsce została wysłana specjalistyczna grupa płetwonurków z Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Płetwonurkowie szybko odnaleźli mężczyznę i wydostali go na brzeg jeziora. Niestety, pomimo podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się do uratować. To 39-letni mieszkaniec gminy Ostrów Lubelski.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.