Sklepy otwarte 26 grudnia 2021. Które sklepy są dzisiaj czynne?

IMG 20170922 090813
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Sklepy otwarte 26 grudnia 2021. Które sklepy są dziś czynne? Odpowiedzi na to pytanie szuka wiele osób. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia nie wszystkie sklepy są zamknięte.

Sklepy otwarte w drugi dzień świąt 2021

Sklepy 26 grudnia 2021 – czy są otwarte, czy zamknięte? Gdzie w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia można zrobić zakupy? Czy czynne są supermarkety i galerie handlowe? Informacji na temat otwarcia sklepów 26.12.2021 szukają osoby, które chciałyby wybrać się na mniejsze, bądź większe zakupy spożywcze lub do galerii handlowych.

Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia 26 grudnia (Szczepana) jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Oznacza to, że zdecydowana większość sklepów 26 grudnia 2021 będzie zamknięta. Nieczynne są m.in. galerie handlowe oraz supermarkety, tj. Biedronka, Lidl, Auchan, Kaufland, Aldi, Carrefour, Leclerc, Stokrotka, Netto, Dino, Selgros i Makro.

W drugi dzień świąt duże sklepy są zamknięte, ale niektóre sklepy 26 grudnia 2021 są otwarte. Są do wybrane sklepy osiedlowe oraz sieci Żabka, Lewiatan, ABC, Carrefour Express. W takim wypadku za ladą musi stanąć sam właściciel lub pracownik zatrudniony na umowę zlecenie lub o dzieło. Dodatkowo 26 grudnia 2021 drobne zakupy możemy zrobić na stacjach benzynowych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.