Skasowała słupki przed przejściem dla pieszych

Uszkodzone słupki przed przejściem dla pieszych na ul. Narutowicza
Uszkodzone słupki przed przejściem dla pieszych na ul. Narutowicza | fot. Dominik Wąsik

Młoda kobieta kierująca BMW wjechała w słupki przed przejściem dla pieszych w centrum Lublina. Na miejsce najechali Strażnicy Miejscy, którzy sporządzili notatkę i przekazali ją do Zarządu Dróg i Mostów.

Ścięła słupki

Do zdarzenia doszło w niedzielę (8.10) po godz. 10 na ul. Narutowicza w Lublinie. Na wysokości Teatru im. J. Osterwy kierująca samochodem marki BMW 26-latka z niewyjaśnionych przyczyn wjechała w słupki przed przejściem dla pieszych. Uszkodzeniu uległy cztery słupki typu Lublin i dwie płyty chodnikowe.

Na miejsce najechali Strażnicy Miejscy, którzy sporządzili notatkę ze zdarzenia i wykonali dokumentację fotograficzną. W związku na nieduże uszkodzenia pojazdu i z faktu, że nie doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych, kobieta odjechała z miejsca na kołach.

Strażnicy skierowali notatkę wraz z dokumentacją do Zarządu Dróg i Mostów, którzy teraz wyegzekwuje od ubezpieczyciela pojazdu koszty naprawy uszkodzonych elementów małej infrastruktury. Już dnia następnego na miejsce pojawili się drogowcy, którzy usunęli uszkodzone elementy i zamontowali nowe słupki.

Zdjęcia

Uszkodzone słupki przed przejściem dla pieszych na ul. Narutowicza
Wyrwane słupki na ul. Narutowicza
Drogowcy usunęli uszkodzone słupki na ul. Narutowicza

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.